165,600 €

MEZONETA Z BASENEM, PAFOS, NC3903i

Luksusowa mezoneta z 2 sypialniami z basenem w miejscowości Koili (Dystrykt Pafos). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, zaledwie 20 minut od miasta Pafos, w pobliżu pola golfowego i klubu Tsada Golf Course. Widok z nieruchomości na wybrzeże i okoliczne wioski.

Pafos
Basen: Tak
2 sypialnie
Basen
Najbliższe lotnisko: 26 km
Klimatyzacja
Zapytaj o szczegóły

JĘZYKI

angielski, grecki, popularny jest język rosyjski


WALUTA

Euro (Republika Cypryjska)


POPULACJA

Pafos - ok. 36.000 mieszkańców


NAJBLIŻSZE LOTNISKA

Pafos, Larnaka

Opieka i zarządzanie nieruchomościami na Cyprze

Inwestycja w nieruchomości na wynajem w miejscowościach turystycznych na Cyprze to jedna z pewniejszych form inwestowania. Po zakupie nieruchomości możesz zlecić nam kompleksową obsługę w zakresie wynajmu krótkoterminowego.  Wyręczamy właściciela nieruchomości ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem i obsługą bieżącą. Wystawiamy oferty wynajmu na popularnych platformach, np. Booking, Airbnb, czy Vrbo, przygotowujemy mieszkanie przed i po wyjeździe gości i dokonujemy niezbędnych napraw bieżących.

 

ZARABIAJ NA WYNAJMIE KRÓTKOTERMINOWYM
OPIEKA NAD NIERUCHOMOŚCIĄ PODCZAS NIEOBECNOŚCI WŁAŚCICIELA

PAFOS - POPULARNE ATRAKCJE

PARKI WODNE

Aphrodite Water Park, Pafos

Największa atrakcja tego typu w okręgu Pafos dla dzieci i dorosłych. Naturalna cypryjska roślinność, bezpłatne leżaki zjeżdżalnie, baseny, statek piracki i brodziki dla dzieci oraz Wifi to tylko kilka z atrakcji dostępnych na miejscu. Planowany termin otwarcia parku w 2022 roku: 4 kwietnia.

OCENA GOŚCI
DLA DZIECI
DLA DOROSŁYCH
PLAŻE

CABANA BEACH BAR, GEROSKIPOU

Popularny bar na plaży Cabana w Paphos-Geroskipou na piaszczystej plaży miejskiej. Bar serwuje smaczne jedzenie, przekąski, szisze (nargile), kawę oraz napoje bezalkoholowe i alkohol. Wygodne leżaki, łóżka z baldachimem i bezpieczne kąpielisko. Wieczorami latem organizowane są koncerty.

OCENA GOŚCI
DLA DZIECI
DLA DOROSŁYCH
ZABYTKI

ZAMEK W PORCIE, PAFOS

Bizantyjski średniowieczny fort wybudowany w VII w n.e. W 1222 r. zamek uległ zniszczeniu na skutek trzęsienia ziemi. Odbudowany przez Wenecjan w 1570r. Zamek służył dawniej jako twierdza, obecnie stanowi centralny punkt na mapie zabytków w Pafos. Co roku latem organizowany jest tu Festiwal Kultury Afrodyty.

OCENA GOŚCI
DLA DZIECI
DLA DOROSŁYCH